UkRuEn
тел./факс: (044) 545-53-36
Компанія

Комплексні системні рішення від компанії «Тепло-Люкс»
Системи водопостачання, каналізації, обігріву та кондиціювання

Компанія «Тепло-Люкс» з 2005 року впроваджує ефективні інженерні системи, що відзначаються високим коефіцієнтом корисної дії та низьким рівнем енергоспоживання. Наша мета сьогодення та майбутнього, це надання найякісніших комплексних рішень для Ваших осель та Вашого бізнесу. Наш багаторічний досвід гарантує Вам високу надійність в роботі  обладнання встановленого фахівцями компанії «Тепло-Люкс»

Компанія надає повний комплекс послуг, починаючи від проектних рішень, поставки обладнання та закінчуючи оздоблювальними роботами.

Стратегія компанії «Тепло-Люкс» - це впровадження та використання інноваційних матеріалів та передових методів роботи, для досягнення найефективніших результатів.

Наш висококваліфікований персонал, який постійно проходить навчання та курси підвищення кваліфікації допоможе Вам перетворити Ваші ідеї на закінчені системні продукти, протестувати їх, довести до досконалості вже існуючі системи водо- та тепло- постачання.

Враховуючи, що система опалення та водопостачання - це складний технічний комплекс, що включає в себе і систему водо-підготовки, і каналізацію, і систему електрозабезпечення, наша компанія робить акцент на підтримці надійного гарантійного та післягарантійного обслуговування. Ми не залишаємо наших Замовників наодинці зі специфічними технічними складнощами, які можуть виникнути в українських умовах (жорстка вода, перепади напруги тощо) експлуатації будівель. Ми системна компанія з потужними виробничими можливостями, наші співробітники оформлені і працюють на постійній основі, перебуваємо у власному офісі і до нас завжди можна «ДОСТУКАТИСЯ» у разі необхідності.

Ми пропонуємо нашим замовникам абсолютно помірні ціни на будівельні роботи. При цьому ми використовуємо тільки надійні якісні матеріали, а всі роботи, в тому числі і спеціальні, виконуються на високому технологічному рівні з дотримання всіх будівельних норм.

ТОВ «Тепло-Люкс» зацікавлене в довготривалій співпраці з фірмами у регіонах України, які працюють у сфері будівництва. Умови роботи і дилерські знижки висилаємо за додатковим запитом. У нас завжди можна отримати найповнішу інформацію щодо технічних і комерційних аспектів роботи з теплотехнічним устаткуванням.