UkRuEn
тел./факс: (044) 545-53-36
Наші послуги

Комплексні ситемні рішення із застосуванням традиційних та альтернативних джерел енергії

Наша компанія пропонує Вам сучасні технології опалення, енергозбереження та водопостачання, із застосуванням високоякісного обладнання кращих виробників світу.

Котельні під ключ – монтаж опалювального обладнання, встановлення котлів обігріву

Правильне встановлення опалювального обладнання дає не тільки тепло, комфорт а й мінімальне витрачання енергоносіїв , з досягненням максимальних результатів.
Опалювальний котел є потужним стаціонарним водонагрівачем та невід'ємною частиною системи опалення в цілому, з можливістю постачання теплом декілька контурів одночасно.
Котли опалення бувають підлогові і настінні, одноконтурні та двоконтурні, електричні, газові, дизельні, твердопаливні, з усіма перевагами і недоліками, комплектацією і призначенням. 
Допомогти вибрати котел опалення,який підходив би саме під Ваші вимоги наша безпосередня задача. Так само в наші послуги входить проектування системи опалення, монтаж опалювального обладнання та встановлення газових котлів опалення. Професійні інженери та монтажники забезпечать Вас та Ваш бізнес теплом, затишком і комфортом за мінімальні гроші.

Водопостачання та каналізація

Каналізація та водопостачання, яка застосовується у Вашому домі, може бути як централізована, так і локальна. Якщо в населеному пункті проведена централізована каналізація, турбуватися нема про що: в цьому випадку будинок потрібно просто підключити до загальної системи і встановити всю необхідну сантехніку. Але у віддалених заміських населених пунктах загальна каналізація відсутня, і для того, щоб Ваш будинок був обладнаний усіма комунікаціями, необхідно встановити локальну систему водопостачання та каналізації. Сьогодні локальна каналізація, по суті, являє собою міні комплекс повнофункціональних очисних споруд, званий ЛОС - локальні очисні системи. Якщо Ви хочете, щоб Ваша приватна каналізація була реалізована в екологічно чистому варіанті, то є два варіанти: у першому випадку використовують септик з полем або траншеями фільтрації, у другому - установку глибокої біологічної очистки. Свої переваги і недоліки властиві кожному варіанту.

Енергозбереження та економія - Встановлення сонячних колекторів

Встановлення сонячних батарей (колекторів) досить популярний захід для економії енергії. За допомогою сонячних колекторів Ви без проблем та економічних витрат забезпечити себе гарячим водопостачанням з повна, і ще надасте підтримку основній системи опалення в зимовий період.

Сонячний колектор влаштований досить просто. Основа має покриття з високим коефіцієнтом поглинання. На основі укладається система мідних труб, в яких циркулює спеціальна рідина-теплоносій. Трубки входять в теплообмінник, де віддають тепло в систему опалення та гарячого водопостачання. Віддавши своє тепло в систему, теплоносій остигає і знову повертається в колектор.

Сучасні сонячні системи колекторів працюють не тільки від прямих сонячних променів, але і від розсіяних рідкими хмарами, що значно розширює можливості системи і дозволяє підігрівати воду в системі, навіть в пасмурні дні. Система дозволяє скоротити витрати на гарячу воду та опалення в період з квітня по вересень до 90%, а в період з жовтня по березень до 40%. Монтаж системи може бути виконаний кількома способами. Монтаж "в дах" здійснюється при умові вигідної орієнтації південного схилу даху, в іншому випадку монтаж колекторів здійснюється на спеціальній конструкції на даху або ж на земельній ділянці біля будинку.