Комплексні системні рішення від компанії «Тепло-Люкс»
Системи водопостачання, каналізації, обігріву та кондиціювання

Компанія «Тепло-Люкс» з 2005 року впроваджує ефективні інженерні системи, що відзначаються високим коефіцієнтом корисної дії та низьким рівнем енергоспоживання. Наша мета - надання найкращих комплексних рішень для Ваших осель та Вашого бізнесу. Наш багаторічний досвід гарантує Вам високу надійність в роботі  обладнання встановленого фахівцями компанії «Тепло-Люкс»

Компанія надає повний комплекс послуг, починаючи від проектних рішень, поставки обладнання та закінчуючи гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

Стратегія компанії «Тепло-Люкс» - це впровадження та використання інноваційних матеріалів та передових методів роботи, для досягнення найефективніших результатів. даліМи робимо все для опалення, водопостачання та енергозбереження
проектування, продаж, монтаж, сервіс (фотогалерея):
Тепловой Аккумулятор (лат. accumulator збирач, от лат. accumulo збираю, накопичую) — пристрій для накопичення енергії з метою її подальшого використовування. Зазвичай, цей пристрій асоціюється із електроенергією (батарейки, що можуть заряджатися або автомобільні акумулятори), але існує і поняття тепловий акумулятор, який здатен накопичувати та в подальшому віддавати тепло.
30 грудня 2010
Ласкаво просимо до нас! Ми раді повідомити, що нарешті наш сайт працює. Наразі запущена до роботи україномовна версія сайту, але у найближчий час плануємо до запуску й іншомовні версії.
На сьогоднішній день в Україні, як і у всьому світі, відбуваються кардинальні зміни цінової політики у сфері забезпечення енергоресурсами, що в свою чергу пов’язано із поступовим їх вичерпанням. І тому з кожним роком все гостріше постає питання зменшення споживання не відновлюваних енергоносіїв, зокрема природного газу, який, зараз, є основним джерелом теплової енергії для опалення і гарячого водопостачання (далі ГВП).